Nawigacja
Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 1,319
Najnowszy użytkownik: nimina2016
Powitanie
Poznaj nowy smak życia
Sanguis

Nie opieramy się domysłach ani przypuszczeniach. Wiedza Społeczności Sanguis to prawdziwy ekstrakt wiedzy o wampiryzmie, jego genezie, niezwykłej naturze.

Prawdziwe pojęcie bycia wampirem nie ma nic wspólnego z powszechnie rozpowszechnianą przez masową kulturę definicją, toteż odcinamy się od wszelkich zniekształconych kłamliwych teorii na temat wampiryzmu i zapraszamy do nas wyłącznie dorosłe osoby mające pełną świadomość i duchową dojrzałość. Nie oczekuj, że staniesz się wampirem, bo uważasz to możesz nim być. Gnoza, jaką wykorzystujemy my, Sanguis, odkryje i rozwinie w tobie wampiryczną osobowość, która się kryje w tobie od czasu narodzin.

Stanowimy punkt wyjścia dla tych, którzy się zgubili i chcą odnaleźć drogę, jakiej zawsze szukali. Nie jesteśmy sektą, cenimy wolność słowa i jesteśmy otwartą społecznością. Jednakże ostrożnie dobieramy tych, którzy chcą do nas dołączyć i ostrzegamy tych, którzy przeciwko nas zamierzają działać – potrafimy stanąć w obronie naszych wartości.

Każdy z Was, kto zainteresował się tematem wampiryzmu z pewnością doszukał się wielu jego definicji, jednak większość z nich prowadzi na manowce a nas stawia w niestosownym świetle. Każdy, kto dostąpi zaszczytu uczestnictwa w naszej społeczności Sanguis dowie się między innymi prawdy na temat tak samo popularnej jak przekłamanej teorii na temat uszkodzonego „z pewnych przyczyn” ciała astralnego wampira. Tak samo wykluczamy mylną teorię o związku pochłaniania „energii” ze stanem „przebudzenia” czy też „krwiopijstwa”. Ta energia jest nieodzowną częścią naszej egzystencji – uczymy jak ją wykorzystywać – zdobywać po przez pozyskiwanie bądź odbieranie tym, którzy ją zwyczajnie marnotrawią.

Wielu członków Sanguis jest elitą ludzkiego społeczeństwa. Ich wrodzone talenty pozwalają rządzić losem, uczuciami bez wykorzystania większego nakładu środków.

Z racji tego, iż wiele osób pragnie poznać naturę wampira, to ludzie pragną spotkać się z nim, a nie na odwrót. „Wampira trzeba umieć do siebie zaprosić” a trzeba też wiedzieć, iż wielu nie ma pojęcia o tym, że jaką mamy naturę – jesteśmy wszędzie i nigdzie. Nieustępliwi. Odczuwasz nas, ale wiesz, że to my, patrzysz, ale nie widzisz. Nasza siła polega na ukrywaniu się w cieniu, ale ten cień nie wiąż ze strachem. Ty sam go tworzysz po przez niewiedzę i ignorancję a my to wykorzystujemy by zaspokoić nasze potrzeby.
Kot twoim wrogiem
Antropozoonozy (inaczej zoonozy lub choroby odzwierzęce) to zakaźne lub pasożytnicze choroby zwierząt, którymi może zarazić się także człowiek.
Czym możemy zarazić się od...

Zwierzęta nie muszą chorować, czasem są jedynie nosicielami danej choroby.
Kościół Latającego potwora Spagetti
Pastafarianizm narodził się w 2005 r. w Stanach Zjednoczonych. Założycielem Kościół Latającego Potwora Spaghetti był Bobby Henderson, 24-letni w 2006 r. student fizyki, który zbuntował się przeciwko nauczaniu w szkołach w Kansas chrześcijańskiej teorii o stworzeniu świata, jako równorzędnej z teorią ewolucji. Tak powstała religia, której jedynym przesłaniem jest bunt wobec religijnych dogmatów.
Sprzedam umysł i ciało
No trudno o odpowiednią kategorię dla mojego tematu: Sprzedam umysł i ciało

Może to kontrowersyjne ale dotyczy każdej grupy społecznej ludzi w których się na co dzień obracamy. Z którymi mamy do czynienia na w naszym życiu.
Związek
Wielu Sanguinarianin poszukujących stałego partnera myśli: „Najważniejsze, żebym kogoś poznał/a, później jakoś się wszystko samo ułoży”. Czy Ty także podzielasz ten pogląd? Jeśli tak, to najwyższy czas to zmienić.
Czarna Magia w Watykanie
W 1963 r. w otoczce całkowitej tajemnicy, przeprowadzono w Watykanie ceremonię "Intronizacji upadłego anioła" (Lucyfera).
Cropp Tattoo Konwent 2014
This year Wroclaw Cropp Tattoo Convention will be filled with many musical attractions, just to say that more than 10 bands will perform! Bands like, uk based Booze & Glory or croatian old-timers DEAFNESS BY NOISE.
Batmana — Arkham Knight
Rycerz Arkham powraca, a wszystko za sprawą studia Rocksteady. Batman: Arkham Knight będzie ostatnią grą o Mrocznym Rycerzu spod szyldu studia Rocksteady. Zapowiada się na naprawdę rozległe środowisko, bowiem potwierdzono opcję przemieszczania się w Batmobilu, wzorowanym trochę na pojeździe używanym w filmach Christophera Nolana.
Kontakt z duchami
Przygotowanie zestawu pytań, na które odpowiedzi zna jedynie nasz bliski oraz my, wydawałoby się rozsądne, jednakże taka strategia jest wadliwa.

Dla odcieleśnionego niemożliwe może być udzielanie odpowiedzi na skomplikowane, numeryczne lub z jakiegoś innego powodu trudne pytania. Być może po przejściu do świata duchowego, odcieleśnieni zapominają część informacji, które znali za życia.

Bądź pewny, że w trakcie seansu twój bliski dostarczy informację, która będzie go unikalnie identyfikować.
Jak trudne jest przestrzeganie koszeru?
Ludzie, którzy nie zachowują koszeru często mówią o tym, jak bardzo trudno jest dochować praw kaszrutu. W rzeczywistości, zachowywanie koszeru nie jest trudne samo w sobie, jedyne co czyni to trudnym to fakt, że reszta świata go nie przestrzega.

Jeżeli kupujecie mięso w koszernym sklepie mięsnym i pozostałe produkty również nabywasz pod warunkiem, że posiadają certyfikat koszerności, jedyna rzecz, o której należy pamiętać to oddzielanie produktów mlecznych od mięsnych.

Przestrzeganie koszeru staje się trudne tylko w przypadku, gdy próbujecie coś zjeść w niekoszernej restauracji, lub w domu osoby, która koszeru nie przestrzega. W takim przypadku wasza niewiedza o składnikach używanych przez gospodarza i sposobie przygotowywania pokarmów utrudnia przestrzeganie koszeru. Niektórzy komentatorzy wskazują na fakt, że może to być również część planu B-ga: utrudnianie nam kontaktów towarzyskich z tymi, którzy nie wyznają naszej religii.
Pomoc dla braci na Ukrainie
W związku z zaistniałą sytuacją na Ukrainie, wnoszę apel o pomoc Naszym braciom w Charkowie, Kijowie i każdym innym mieście na Ukrainie. Z tam tąd także pochodzą nasze korzenie.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło